OGÓLNE ZASADY UDZIAŁU

 1. Numery startowe i pakiet możesz odebrać już w piątek (19.02.2021) od godziny 12 do 16 w naszym biurze we Wrocławiu, ul. Nowowiejska 115.
 2. W dniu startu (20.02.2021) uczestnicy w godzinach 9:00- 15:00 odbierają zamówienia internetowe: numer, komin, medal, inne w miejscu startu.
 3. Osoba z odebranym zamówieniem w godzinach 10-14 może mieć zmierzony czas, porusza się wtedy po oznaczonej trasie w lesie bukowym w Trzebnicy na dystansie 10 km (3×3330).
 4. O godzinie 11:00 proponujemy start grupowy dla Panów, o 11:05 dla Pań. Jest to propozycja dla osób, które chcą się ścigać i walczyć o jak najlepszy wynik.
 5. Procedura startu: Osoba lub osoby startujące zgłaszają się starterowi. Na sygnał startera następuje start. Osoba, lub grupa osób startująca w jednym momencie ma ten sam czas startu. Kolejne okrążenia są odczytywane za pomocą czpiów w numerach startowych.
 6. Start umiejscowiony jest na ścieżce leśnej prowadzącej do kościoła leśnego.
 7. Klasyfikacja osób biegających następuje wg. czasów netto. Czyli od godziny, którą zapisze starter do momentu ukończenia trzeciego okrążenia na linie start/meta.
 8. Po zakończonym pomiarze czasu odbierasz zamówiony medal (dla chętnych przy odbiorze numeru).
 9. Startujesz we skazanym terminie i miejscu na własną odpowiedzialność.
 10. Każdego uczestnika obowiązują zasady obostrzeń sanitarnych – należy zachować dystans społeczny 1,5 metra oraz zasłaniać usta i nos. Nie chcemy aby na starcie zrobiła się impreza jak na Krupówkach w Zakopanem. Jednocześnie zgodnie z obecnymi rozporządzeniami. usługi na świeżym powietrzu dla poprawy kondycji fizycznej są dozwolone bez limitu osób. Nie oznacza to jednak, że chcemy doprowadzić do nadmiernego grupowania się osób na starcie, wręcz przeciwnie.
 11. Pamiętaj, że w miejscu startu cały czas ktoś może przebiegać i walczyć o wynik. Z tego powodu jedna strona drogi będzie przeznaczona wyłącznie do biegu tak aby nie blokować poruszania się.
 12. Każdy uczestnik pomiaru czasu jest zobowiązany do respektowani i stosowania się do zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Pamiętaj, że część trasy prowadzi chodnikiem, który przecina np wjazd na parking.
 13. Po zakończeniu pomiarów czasu nastąpi przedstawienie klasyfikacji i prezentacja najlepszych uczestników.
 14. Dekoracja odbędzie się zaocznie, skontaktujemy się ze zwycięzcami.
 15. Losowanie nagrody odbędzie się w tygodniu po zakończeniu biegu.